Gizlilik ve Kullanım Şartları

* Bu beyan, Koştaş Tarım Makinaları Ltd.'nin gizlilik politikasını ihtiva eder. Bu siteyi ziyaret ederek aşağıda belirtilen şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 

* Koştaş Tarım Makinaları Ltd., bu sayfayı gereksinimlerine göre değiştirme hakkını saklı tutar. Bu yüzden bu sayfayı sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

 

* Bu sitede yer alan içerik, tamamen bilgi amaçlıdır. Burada verilen bilgiler, yetkili bayi ve/veya servislerimizden alabileceğiniz bilgilerin yerine kullanılamaz. Bu sitede yer alan ürün resimleri, orijinallerinden farklılık gösterebilir.

 

* Sitede verilen bilgilerin yasal bir bağlayıcılığı yoktur. Koştaş Tarım Makinaları Ltd., bu sitede verilen bilgilerin doğru olması için gerekli gayreti göstermektedir. Ancak tüm bilgilerin doğru olduğunu garanti etmez. Koştaş Tarım Makinaları Ltd., bu sitedeki bilgilerin doğruluğu, eksikliği veya gerçekliğine ilişkin sorumluluk kabul etmez.

 

* Bu siteden edindiğiniz bilgilerden, bu siteye erişiminiz ve kullanımınızdan dolayı doğrudan veya dolaylı olarak meydana gelen hasar, arıza ve kayıplardan Koştaş Tarım Makinaları Ltd. sorumlu değildir.

 

* Koştaş Tarım Makinaları, web sitemizle ilgili bize gönderdiğiniz mesajları siteye koyma veya koymama hakkını saklı tutar.

 

* Koştaş Tarım Makinaları Ltd., bu sitedeki bilgileri ve ürünlerin teknik özelliklerini, görünümlerini ve donanımlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

* Koştaş Tarım Makinaları Ltd., güvenli alış veriş yapabilmeniz için gerekli tüm önlemleri almakta, güncellemeleri takip ederek sistemine uygulamaktadır.

 

* Sitemize üyelik esnasında Ad, Soyad, E-posta adresi, Posta adresi ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileriniz zorunlu olarak talep edilir. Bu, satın aldığınız ürünün size ulaştırılabilmesi için kullanılmaktadır. Ayrıca üyelik esnasında kendi belirleyeceğiniz bir şifre girmeniz gereklidir. Bu şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmeli ve sadece sizin tarafınızdan kullanılmalıdır. Şifrenizi üçüncü şahıslara vermemeniz gerekmektedir. Şifrenizle yapılan tüm işlemlerin sorumluluğu üyeye aittir.

 

* Üyelik esnasında e-posta bültenine üyelik isteğiniz sorulmaktadır. Bültene kayıt olmak için, "Bülten Aboneliği" seçeneğini "Evet" olarak işaretleyiniz. Bülten abonesi iseniz size günlük, haftalık ya da aylık olarak bilgilendirme e-postası göndereceğiz. Bu e-postalar; satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünlerle ilgili olacaktır. Eğer bülten aboneliğinden çıkmak isterseniz "Hesabım" menüsünden "Bülten Aboneliği" tuşuna basarak "Hayır" seçeneğini işaretleyip "Devam" tuşuna basınız.

 

* Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde 3. şahıslara verilmeyecektir. Kişisel bilgileriniz dışında; IP, ziyaret bilgileri ve tercihleriniz, yönlendirildiğiniz siteler, tarayıcınız, işletim sisteminiz ve istatistiksel bilgiler gibi bazı veriler toplanır ve bu bilgiler size daha iyi hizmet sunulması için kullanılır.

 

* Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

* Sipariş talepleri; zaman, tutar, aynı IP adresinden farklı kart numaraları ile yapılan siparişler, aynı karttan farklı isimlere yapılan siparişler, teslimat ve fatura adresinin farklı olması gibi detaylara göre incelenir. Gerek görüldüğü hallerde, kart hamilinin güvenliği düşünülerek çeşitli araştırmalardan sonra onay işlemi yapılır.

 

* Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız tarayıcı (browser) bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar şeklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez. İnternet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için ödeme sistemini oluşturan sayfalarda SSL sertifikası kullanılmaktadır.

 

* Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta, ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay yada red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

 

* Sitemizde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan yada internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sistemimizde kredi kartıyla yapılan işlemler için, Kredi Kartı güvenlik kontrolü olarak adlandırdığımız ek güvenlik prosedürleri uygulanmaktadır.

 

* 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

* Üyelik iptali için hesabınıza giriş yapıp Üyelik İptal tuşuna basınız.

 

* Her türlü sorunuz için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

* Bu siteyi, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Elektronik Ticaret Bilgi Platformu, şirket sorgulama sayfası https://www.eticaret.gov.tr bağlantısından kontrol edebilirsiniz.

 

* Bu sayfanın son güncelleme tarihi: 19-12-2020 17:55

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5